Site Entity (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: title
sv: titel

en: Submit
sv: Skicka

en: Number
sv: Tal

en: Variable
sv: Variabel

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Site name
sv: Webbplatsens namn

en: Site
sv: Webbplats

en: Filter
sv: Filtrera

en: Negate
sv: Negera

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn
