Site Entity (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: title
ta: தலைப்பு

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Number
ta: எண்

en: Variable
ta: மாறி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Site name
ta: தள பெயர்

en: Site
ta: தளம்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
