Site Entity (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: title
vi: tiêu đề

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Number
vi: Số

en: Variable
vi: Biến

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Site name
vi: Tên website

en: Filter
vi: Lọc

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
