Site Info (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Administration
be: Кіраванне

en: Export
be: Экспарт

en: Modules
be: Модулі

en: Components
be: Кампаненты

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Blocks
be: Блокі

en: Menus
be: Меню
