Site Info (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Modules
el: Μονάδες

en: Components
el: Συστατικά

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Menus
el: Μενού
