Site Info (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Administration
eo: Administrado

en: Export
eo: Eksportu

en: Modules
eo: Moduloj

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Menus
eo: Menuoj
