Site Info (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Export
fi: Vie

en: Modules
fi: Moduulit

en: Components
fi: Komponentit

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Menus
fi: Valikot
