Site Info (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Export
fil: Luwasin

en: Modules
fil: Mga modulo

en: Blocks
fil: Mga tipak

en: Menus
fil: Mga menu
