Site Info (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Administration
is: Stjórnun

en: Export
is: Flytja út

en: Modules
is: Einingar

en: Components
is: Íhlutir

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: Content Type
is: Efnisgerð

en: Blocks
is: Blokkir

en: Menus
is: Valmyndir
