Site Info (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Export
jv: Ngékspor

en: Modules
jv: Modul

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Blocks
jv: Blok

en: Menus
jv: Menu
