Site Info (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Export
lv: Eksportēt

en: Modules
lv: Moduļi

en: Components
lv: Komponentes

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Blocks
lv: Bloki

en: Menus
lv: Izvēlnes
