Site Info (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Menus
mn: Цэснүүд
