Site Info (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Menus
ne: मेनु
