Site Info (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Administration
pt: Administração

en: Export
pt: Exportar

en: Modules
pt: Módulos

en: Components
pt: Componentes

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Content Type
pt: Tipo de Conteúdo

en: Blocks
pt: Blocos
