Site Info (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Administration
sq: Administrimi

en: Export
sq: Eksporto

en: Modules
sq: Modulët

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Blocks
sq: Blloqet

en: Menus
sq: Menutë
