Site Info (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Modules
ta: மாட்யூல்கள்

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Blocks
ta: பகுதி

en: Menus
ta: பட்டிகள்
