Site Info (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Export
am: ላክ

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: Blocks
am: ጥምረቶች

en: Menus
am: ምናሌዎች
