Site Info (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Administration
ar: الإدارة

en: Export
ar: تصدير

en: Modules
ar: الوحدات

en: Components
ar: المكونات

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Menus
ar: القوائم
