Site Info (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Export
az: Eksport

en: Modules
az: Modullar

en: Components
az: Komponentlər

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Blocks
az: Bloklar

en: Menus
az: Menyular
