Site Info (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Administration
bg: Администриране

en: Export
bg: Експорт

en: Modules
bg: Модули

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Blocks
bg: Блокове

en: Menus
bg: Менюта
