Site Info (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Components
bo: གྲུབ་ཆ

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང
