Site Info (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Administration
bs: Administracija

en: Export
bs: Izvezi

en: Modules
bs: Moduli

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Blocks
bs: Blokovi
