Site Info (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Administration
ca: Administració

en: Export
ca: Exporta

en: Modules
ca: Mòduls

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Blocks
ca: Blocs

en: Menus
ca: Menús
