Site Info (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Administration
cs: Administrace

en: Modules
cs: Moduly

en: Components
cs: Komponenty

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Blocks
cs: Bloky

en: Menus
cs: Menu
