Site Info (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Export
cy: Allfudo

en: Modules
cy: Modiwlau

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Blocks
cy: Blociau

en: Menus
cy: Dewislenni
