Site Info (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Export
da: Eksportér

en: Modules
da: Moduler

en: Components
da: Komponenter

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Content Type
da: Indholdstype

en: Blocks
da: Blokke

en: Menus
da: Menuer
