Site Info (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Administration
de: Verwaltung

en: Export
de: Exportieren

en: Modules
de: Module

en: Components
de: Komponenten

en: Vocabulary
de: Vokabular

en: Content Type
de: Inhaltstyp

en: Blocks
de: Blöcke

en: Menus
de: Menüs
