Site Info (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་

en: Menus
dz: དཀར་ཆག་ཚུ་
