Site Info (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Administration
es: Administración

en: Export
es: Exportar

en: Modules
es: Módulos

en: Components
es: Componentes

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Content Type
es: Tipo de contenido

en: Blocks
es: Bloques

en: Menus
es: Menús
