Site Info (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Administration
et: Haldus

en: Export
et: Ekspordi

en: Modules
et: Moodulid

en: Components
et: Komponendid

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Blocks
et: Plokid

en: Menus
et: Menüüd
