Site Info (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Export
eu: Esportatu

en: Modules
eu: Moduluak

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Menus
eu: Menuak
