Site Info (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Export
fr: Exporter

en: Components
fr: Composants

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: Blocks
fr: Blocs
