Site Info (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Administration
gl: Administración

en: Export
gl: Exportar

en: Modules
gl: Módulos

en: Components
gl: Compoñentes

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Blocks
gl: Bloques

en: Menus
gl: Menús
