Site Info (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Administration
he: ניהול

en: Export
he: יצוא

en: Modules
he: רכיבים

en: Components
he: רכיבים

en: Vocabulary
he: מילון

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Blocks
he: בלוקים

en: Menus
he: תפריטים
