Site Info (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: Modules
hi: मॉड्युल

en: Components
hi: पुर्ज़े

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: Blocks
hi: ब्लॉक

en: Menus
hi: मेनू
