Site Info (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Administration
hr: Administracija

en: Export
hr: Izvezi

en: Modules
hr: Moduli

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Menus
hr: Izbornici
