Site Info (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Modules
hu: Modulok

en: Components
hu: Összetevők

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Menus
hu: Menük
