Site Info (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Export
hy: Արտահանել

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Menus
hy: Մենյուներ
