Site Info (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Administration
id: Administrasi

en: Export
id: Ekspor

en: Modules
id: Modul

en: Components
id: Komponen

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: Blocks
id: Blok

en: Menus
id: Menu
