Site Info (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Administration
it: Amministrazione

en: Export
it: Esporta

en: Modules
it: Moduli

en: Components
it: Componenti

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: Blocks
it: Blocchi

en: Menus
it: Menù
