Site Info (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Administration
ja: 管理

en: Export
ja: エクスポート

en: Modules
ja: モジュール

en: Components
ja: コンポーネント

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Blocks
ja: ブロック

en: Menus
ja: メニュー
