Site Info (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Modules
ka: მოდულები

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Blocks
ka: ბლოკები
