Site Info (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Export
kk: Экспорт

en: Modules
kk: Модульдер

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Menus
kk: Мәзірлер
