Site Info (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Export
km: នាំចេញ

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ
