Site Info (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Menus
ku: پێڕستەکان
