Site Info (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Administration
lt: Administravimas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Modules
lt: Moduliai

en: Components
lt: Komponentai

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Blocks
lt: Blokai

en: Menus
lt: Meniu
