Site Info (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Administration
nl: Beheer

en: Export
nl: Exporteren

en: Components
nl: Componenten

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Blocks
nl: Blokken

en: Menus
nl: Menu's
