Site Info (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Export
nn: Eksporter

en: Modules
nn: Modular

en: Blocks
nn: Blokkar

en: Menus
nn: Menyar
