Site Info (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Administration
oc: Administracion

en: Export
oc: Exportar

en: Modules
oc: Moduls

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Blocks
oc: Blòts

en: Menus
oc: Menús
