Site Info (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Administration
pl: Administracja

en: Export
pl: Eksportuj

en: Modules
pl: Moduły

en: Components
pl: Komponenty

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Blocks
pl: Bloki

en: Menus
pl: Menu
